Sporty wodne
Rejestracja


GUL Response 3/2mm FL MENS GREY

E-mail
GUL Mens Response wetsuit 3/2 mm Flatlock Steamer RE1321

Cena podstawowa 489 zł 389 zł
Cena sprzedaży z rabatem
Rozmiar/kolor:
Wybierz wariant
Dla kogo:
MEN
Producent GUL
RE1321_BKGY6
RE1321_BKGY_BACK9
Opis

Model Response firmy GUL to ciesząca się największą popularnością pianka. Swoją budową daje dużo swobody i rozciągliwości bez krępowania ruchów. Tak jak wysokie modele Response zawiera technologie X-Flex w górnych częsciach pianki oraz G-Flex w dolnych - tak aby zatrzymać ciepło i chronić od ewentualnych obtarć.

Specyfikacja techniczna producenta:

  •  X-FLEX: super elastyczna pianka w górnej części ciała - Neopren o rozciągliwości 150% używany w najwyższych modelach naszych pianek. Najnowszy X-Flex jest 10% lżejszy, pochłania mniej wody i jest przyjemniejszy w dotyku.
  •  D-Flex: w dolnej części pianki - 

    Neopren o rozciągliwości 50%. Elastyczność, ciepło i wytrzymałość tak aby spędzać długie godziny na wodzie w pełnym komforcie.

  •  Flatlock - Neopren jest zszywany na okrętke, tak aby szew był płaski i nie ograniczał elastyczności materiału. (Nić pozostaje po dwóch stronach pianki, często innego koloru, tak aby tworzyć lepszy efekt wizualny.)
  •  Podszewka meshowa na klatce i plecach - dodatkowy efekt docieplenia
  •  Titanium 2: Neopren T2 używany w większości naszych pianek w kluczowych miejscach, działa podobnie jak koc ratowniczy i odbija ciepło z powrotem do środka.
  •  Powertex: Rozciągliwy we wszystkie strony panel na kolanie, specjalnie wzmocniony, tak aby wytrzymać każde uderzenie, a jednocześnie nie ograniczać ruchów kolanem.

rozmiarowka pianki gul

rozmiarowka mens1 pianki gul

rozmiarowka mens2 pianki gul

rozmiarowka goup pianki gul

Link do strony producenta: LINK

Filtrowanie


Dla kogo:
Producenci

DARMOWA WYSYŁKA przy zakupie powyżej 200zł. Zamawiaj juz teraz!

This website is protected by RSFirewall!, the firewall solution for Joomla!